Noclegi całoroczne w Pobierowie

2023-06-08

Noclegi całoroczne w Pobierowie – czyli uroczej nadmorskiej mejscowości - można znaleźć bez trudu. Te znajdujące tuż przy samej plaży to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy szukają idealnego miejsca do wypoczynku nawet od korzystania z auta czy innego rodzaju komunikacji. Apartamenty blisko morza pozwalają na dotarcie na plażę pieszo zaledwie w ciągu kilku minut. Ponadto w Pobierowie można znaleźć wiele innych ciekawych atrakcji, m.in. kwiatowy zegar, który jest jednym z nielicznych, jeżeli chodzi o całą Polskę. To właśnie tu można przyjechać na dłuższe wakacje, jak również na spontaniczny, weekendowy wyjazd z bliskimi.

 

Spis treści:

Gdzie znaleźć?

Okoliczne atrakcje

Aktywnie spędzony czas na wakacjach

Nasza oferta

Komfort 

Wygodny dojazd

 

Gdzie można znaleźć noclegi całoroczne w Pobierowie?

Noclegi całoroczne w Pobierowie znajdziesz bez trudu. Pinea oferuje komfortowe apartamenty, które są dostępne przez cały rok, a ponadto znajdują się w świetnej lokalizacji. Nasz apartamentowiec umiejscowiony jest pomiędzy dwoma zejściami na plażę, a każdy pokój zapewnia widok na oddalone o kilkadziesiąt metrów Morze Bałtyckie. Z części okien widać również las sosnowy. To właśnie okoliczne lasy są miejscem, w którym możesz cieszyć się najwyższą ilością naturalnego jodu. Powietrze tutaj przez cały rok należy do najczystszych w Polsce, co sprzyja rekonwalescencji i leczeniu problemów z układem oddechowym czy krążenia. Przekonaj się o tym, rezerwując u nas jeden z apartamentów. Mamy nadzieję, że nasze wygodne i komfortowe pokoje spełnią Twoje oczekiwania o każdej porze roku.

 

Okoliczne atrakcje

Pobierowo jest niezwykle urokliwą i spokojną wsią, jednak to nie świadczy o tym, że przyjeżdżając tu, będziesz się nudzić. Latem to miejsce tętni życiem i oferuje o wiele więcej niż tylko plażę i morze. Znajduje się tu m.in. wiele kawiarni, knajpek i restauracji. Oprócz tego czeka tu na Ciebie wiele ciekawych atrakcji. Musisz odwiedzić z bliskimi koniecznie:

- Oko Iluzji - miejsce, gdzie magia łączy się z fizyką, dając powalające efekty;

- Magiczny Domek - czyli miejsce, gdzie wszystko dosłownie staje na głowie;

- Grób Nieznanego Żołnierza - ścieżka wiodąca do tego miejsca jest pełna urokliwej zieleni.

W samym Pobierowie, jak również w ejgo bliskich okolicach, znaleźć można również wiele innych atrakcji, które pozwolą na aktywne spędzenie urlopu.

 

Aktywnie spędzony czas na wakacjach

Jeżeli lubisz aktywnie spędzać czas, to w Pobierowie będziesz miał do tego doskonałą okazję. Znajdziesz tutaj m.in. park linowy, do którego możesz udać się samodzielnie lub z bliskimi osobami. W okresie wakacyjnym urządzana jest tu Akademia Słońca, która jest imprezą otwartą o typowym charakterze sportowym. Dodatkowo przez cały rok możesz korzystać z licznych ścieżek rowerowych, jakie przecinają Pobierowo i prowadzą wzdłuż Wybrzeża Rewalskiego. W Kamieniu Pomorskim i Dziwnowie znaleźć można mariny, które położone są na styku trzech akwenów i stwarzają znakomite warunki do uprawiania wszelkich sportów wodnych. Do tego w pobliżu Pobierowa znajduje się stadnina koni, pole golfowe oraz liczne szlaki turystyczne. Tutaj można aktywnie spędzić czas przez cały rok.

Nasza oferta całorocznych noclegów w Pobierowie

Noclegi całoroczne w Pobierowie oferujemy w atrakcyjnych cenach. Do Twojej dyspozycji oddajemy m.in. rodzinne Studio z osobna sypialnią dla 4 osób, apartamenty dla dwóch osób, rodzinny apartament dla maksymalnie czterech osób dorosłych i dwojga dzieci, apartament jednopokojowy dla dwóch osób i wiele innych. W każdej z tych opcji zapewniamy do dyspozycji miejsce postojowe w garażu. Jeżeli przyjeżdżasz do nas samochodem, już nie musisz martwić się o to, gdzie go zaparkujesz.

 

Komfort apartamentów

Nasze apartamenty znajdują się w budynku w bliskiej odległości od morza, między dwoma zejściami na plażę. Wystarczy tylko wyjść z apartamentowca, aby po kilku minutach poczuć piasek pod nogami. Zadbaliśmy również o to, aby każdy z apartamentów został urządzony z wyjątkową dbałością o każdy element. Wystrój na pewno będzie w stanie spełnić Twoje oczekiwania. W środku czekają na Ciebie i Twoich bliskich wygodne meble i nowoczesne sprzęty, które uprzyjemnią Wam wypoczynek.

 

Wygodny dojazd

Noclegi całoroczne, które udostępnia resort Pinea, są miejscem, do którego dojedziesz bez trudu. Pobierowo jest dobrze skomunikowane z Poznaniem, Wrocławiem, Szczecinem i Berlinem. Niedaleko znajduje się także lotnisko w Goleniowie. Ta nadmorska miejscowość, dzięki regularnym rejsom, otwarta jest również na Skandynawię. Pozwól sobie na to, aby przez cały rok móc korzystać z wygodnych i komfortowych apartamentów, gdzie zawsze będziesz mile widziany.

 

Szum morza i drzew pobliskiego lasu sosnowego ukołyszą Cię do snu oraz będą budzić Cię o poranku. Niesamowite widoki rozciągające się z okien apartamentu umilą Twój urlop jeszcze bardziej i pozwolą cieszyć się nadmorskim klimatem nawet przed wyjściem z pokoju. Resort Pinea czeka na Ciebie przez cały rok, aby zaoferować najlepsze warunki do wypoczynku.